Moduł audio wzmacniacza NE5532 Wzmacniacz cyfrowy klasy D DC12V-24V
Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Creatall Electronics Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Świetne produkty od dobrego dostawcy, towary działają dobrze ⭐⭐⭐⭐⭐Zamawiam ponownie, dziękuję!
—— Prezent Adonsiego
—— Tak czy inaczej, Viola
—— Ismaila Khamisa
Tak dobrej jakości moduł zapewnia sprzedawca. I łatwa komunikacja, bardzo szybko reagująca.
—— Sayanik Mandal
Cóż za dobra obsługa od creatAll, bardzo odpowiedzialna! Dobra robota! Miło robić z tobą interesy
—— Erica Setiawana
Im Online Czat teraz
Duży Obraz :  Moduł audio wzmacniacza NE5532 Wzmacniacz cyfrowy klasy D DC12V-24V
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Creatall
Numer modelu: Cyfrowy wzmacniacz mocy
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 PCS
Cena: Zbywalny
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Możliwość Supply: 10000 sztuk / sztuk dziennie
Opis
Aplikacja: Moduł audio wzmacniacza Tryb pracy: Moduł audio wzmacniacza
Technologia: Moduł audio wzmacniacza Seria: Moduł audio wzmacniacza
Cechy: Moduł audio wzmacniacza Typ mocowania: Montaż bezpośredni
Opis: Moduł audio wzmacniacza Typ: Profesjonalny wzmacniacz
Kanały: 2 (2,0) Nazwa produktu: Płyta wzmacniacza
Port: port w shenzhen, port w kantonie
Podkreślić:
Moduł audio wzmacniacza NE5532
moduł audio wzmacniacza 24 V
wzmacniacz cyfrowy klasy D DC12V
Opis produktu:
  • Jest bezpieczny w użyciu, trwały.
  • Lekki i przenośny, można go zabrać na zewnątrz.
  • Napięcie wejściowe: DC12-24V
  • Liczba kanałów: dwa kanały
  • Układ: dwa NE5532
  • kolor: niebieski
  • Materiał: metal
  • Rozmiar: 96 x 39 x 20 MM
  • Otwór instalacyjny: 3 MM
  • Odległość otworu montażowego: 89,3 x 32,3 MM
  • Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są uwzględnione.
  • Dopuszczalny błąd pomiaru wynosi +/- 1-3cm.
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocen
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%
Wszystkie recenzje
M
Mohammed Al Rashid
United Arab Emirates Apr 15.2026
وصل بسرعة ويعمل بشكل مثالي! استهلاك طاقة منخفض وأداء صوت جيد. منتج موثوق جداً، أنصح به.
A
Ahmad Ali
Malaysia Mar 25.2026
O
Oscar Nilsson
Sweden Feb 10.2026
in liten Bluetooth-förstärkare! Stabil Bluetooth 5.0-anslutning, ren 3W-ljudutgång. Fungerar bra med 5V-ström, kompakt och praktisk.